Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mogilica

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stargard(Mogilica + 21 km)

557 000 zł73,87 m² 7 540,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokojowe mieszkanie 73,87 m | Stargard | ul. Armii Krajowej | balkon | piwnica Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,87.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Lotnisko,Stargard(Mogilica + 21 km)

374 000 zł54,20 m² 6 900,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu? A może masz już dosyć stania w korkach? tam ich nie ma! To duże 54 metrowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,60 m² 8 850,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie po remoncie w centrum Stargardu - ul. Limanowskiego Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 50 m2, położone na 2. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Stargardzka

Marianowo(Mogilica + 21 km)

880 000 zł850 m² 1 035,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Obiekt użytkowy o pow. ok. 750 m2 położony na działce o pow. 1596 m2 w centrum Marianowa, 18 km od Stargardu. Budynek dwukondygnacyjny, z własnym ogrodzonym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,38 m² 9 824,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 27,38 m2, zlokalizowane na drugim piętrze zadbanej, dwupiętrowej kamienicy. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Poziomkowa

Choszczno(Mogilica + 12 km)

233 000 zł31,19 m² 7 470,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Choszczno, kawalerka, pierwsze piętro. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana na obrzeżach miasta Choszczno ul. Poziomkowa, wśród nielicznej zabudowy z widokiem na tereny zielone. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł40,60 m² 960,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny - kawalerka zlokalizowany w miejscowości Krzęcin, powiat Choszczno , zachodniopomorskie na parterze o powierzchni użytkowej 40,60 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem Stargard

Centrum,Stargard(Mogilica + 21 km)

41,67 zł/m²24 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokale biurowo - usługowe położone w w budynku w pobliżu Urzędu Skarbowego w Stargardzie. Lokal 24,00 m2 - 1.000,00 PLN + VAT Lokal 19,73 m2 - 9.00,00 + VAT Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Choszczno(Mogilica + 12 km)

249 000 zł57,20 m² 4 353,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga! Okazja! Obniżka ceny! Ofertą sprzedaży jest bezczynszowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze budynku ( kamienica) o powierzchni 57,20 m na który składa się duży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Recz

Recz(Mogilica + 21 km)

50 000 zł499 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usługowo-mieszkaniowa w Reczu, z warunkami zabudowy Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka o pow. 499m2, dla miłośników historii.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mogilica

Mogilica,zachodniopomorskie

110 000 zł52 m² 2 115,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! super okazja! polecamy! Sprzedam mieszkanie w Mogilicy,gmina Dolice. Mieszkanie o powierzchni 52,20 m2 w domu wielorodzinnym składające się z 2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij